листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објава на неревидирани финансиски извештаи за периоб од 01.01. - 30,09.2018 година


Izvestuvanje za objava na nerevidirani finansiski izvestai za period od 01.01. do 30.09.2018 godina.pdf

Објавено на: 06.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-471/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации