листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

30.09.2018


9 Мес. извест.2018- природа на трошоци.xls

Објавено на: 07.11.2018 09:55:21
Документ БР.: DOC_12298-37/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.