листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на Билансот на успехот  за пероод 01.01. до 31.12.2018


Obrazlozenie na ostvareni rezultati od 01-01 do 30-09-2018.docx

Објавено на: 07.11.2018 14:18:34
Документ БР.: DOC_10191-475/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации