листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - септември 2018 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Sep 2018_F3.pdf

Објавено на: 08.11.2018 09:35:38
Документ БР.: DOC_10191-477/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации