листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

СТОКОПРОМЕТ АД биланс на успех 01.01-30.09.2018


СТОКОПРОМЕТ АД биланс на успех 01.01-30.09.xlsx

Објавено на: 08.11.2018 15:05:47
Документ БР.: DOC_12298-49/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.