листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01 - 30.09.2018 на АрцелорМиттал Скопје (ЦРМ) Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 09.2018 AM CRM.xlsx

Објавено на: 09.11.2018 14:30:52
Документ БР.: DOC_12298-53/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.