листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансиски резултат на ОИЛКО 01.01.-30.09.2018.pdf

Објавено на: 12.11.2018 14:39:06
Документ БР.: DOC_10191-488/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации