листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Стопанска Банка АД Скопје ја објавува анализата на неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-30.09.2018


Анализа на неревид. фин. извештаи за 01.01.-30.09.2018.pdf

Објавено на: 13.11.2018 14:59:49
Документ БР.: DOC_10191-493/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации