листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Кратко образложение кон Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2018 на Аутомакедонија АД Скопје


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 13.11.2018 -потпишан.pdf

Објавено на: 13.11.2018 15:58:06
Документ БР.: DOC_10191-497/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации