листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех-01.01-30.09.2018


3 и 9 Месечни известувања- природа на трошоци-01.01 - 30.09.xls

Објавено на: 14.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-79/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.