листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битола -01.01-30.09.2018


Биланс на успех на ЗК Пелагонија ад Битола 01.01-30.09.2018.xls

Објавено на: 14.11.2018 15:00:41
Документ БР.: DOC_12298-82/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.