листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на консолидиран и неконсолидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2018 - Топлификација АД Скопје


Образложение за остварените резултати за период Јануари-Септември 2018.pdf
Образложение за остварени консолидирани резултати за период Јануари-Септември 2018 година.pdf

Објавено на: 14.11.2018 15:03:34
Документ БР.: DOC_10191-502/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации