листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01/01/2018-30/09/2018


VV Popova Kula AD 9 mesecen izveshtaj 30.09.2018.xls

Објавено на: 14.11.2018 15:53:08
Документ БР.: DOC_12298-88/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.