листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран,консолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2018 година.


BU-ADING konsolidiran-01.01.-30.09.2018.xls

Објавено на: 15.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-98/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.