листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираниот,консолидираниот Биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2018 година.


Obrazlozenie-ADING-30.09.2018-konsolidiran.pdf

Објавено на: 15.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-510/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации