листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Non-audited Income Statement 01-09/2018


Idevelop AD Skopje_ 01-09-2018.xlsx

Објавено на: 15.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-101/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.