листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционерери


javen povik 2018 noemvri.doc

Објавено на: 19.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_10109-137/2018
Урнек: Јавен повик за собрание