листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

odluki za izmeni vo organi na upravuvanje vo Zito Polog AD 


одлука за отповикување на членови на Одбор на директори.pdf
одлука за избор на членови на Одбор на директори.pdf

Објавено на: 20.11.2018 14:17:13
Документ БР.: DOC_12285-64/2018
Урнек: Измени во органи на управување