листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Обjaснување кон билансот на успех 30.09.2018


Објаснување кон финансиските извештаи 30.09.2018.docx

Објавено на: 22.11.2018 14:23:43
Документ БР.: DOC_10191-526/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации