листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери


ODLUKI NA SOBRANIE 22.11.2018.pdf

Објавено на: 22.11.2018 14:50:00
Документ БР.: DOC_12283-139/2018
Урнек: Други одлуки од собрание