листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани , консолидирани финансиски извештаи за период од 01.01. до 30.09.2018 година


9 Месечни консолидирани известувања 2018 - УСЈЕ - природа на трошоци.xls

Објавено на: 26.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-115/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.