листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:
Согласно член 33 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:


Информација за јавноста.pdf

Објавено на: 29.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12285-66/2018
Урнек: Измени во органи на управување