листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на успех за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола -30.09.2018


Консолидиран Биланс на успех за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола -30.09.2018.xls

Објавено на: 29.11.2018 15:31:09
Документ БР.: DOC_12298-116/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.