листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираниот Биланс на успех за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола -30.09.2018


Образложение кон консолидираниoт Биланс на успех за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола -30.09.2018.doc

Објавено на: 29.11.2018 15:31:15
Документ БР.: DOC_10191-530/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации