листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за ВВ Тиквеш за период од 01.01.2018 – 30.09.2018.


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2018f.xlsx

Објавено на: 30.11.2018 09:00:01
Документ БР.: DOC_12298-117/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.