листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН КОНСОЛИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 30,09,2018


30.09.2018.xlsx

Објавено на: 30.11.2018 15:30:01
Документ БР.: DOC_12298-121/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.