листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Обjaснување кон консолидираниот биланс на успех 30.09.2018


Објаснување кон консолидирaниот биланс на успех 30.09.2018.docx

Објавено на: 30.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-532/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации