листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за ревизорски извештај


ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА РЕВИЗОРСКИ ИЗВЕШТАЈ.docx

Објавено на: 30.11.2018 14:11:54
Документ БР.: DOC_10191-533/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации