листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран билан на успех 01.01 - 30.09.2018


9M Консолидиран 01.01.2018-30.09.2018 (koregiran).xls

Објавено на: 30.11.2018 16:27:25
Документ БР.: DOC_12298-122/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.