листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран биланс на успех 01.01 - 30.09.2018


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 30.11.2018 - консолидирани.pdf

Објавено на: 30.11.2018 16:27:50
Документ БР.: DOC_10191-535/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации