листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Консолидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2018.xls

Објавено на: 03.12.2018 14:24:21
Документ БР.: DOC_12298-123/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.