листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Пекабеско АД објавува Јавен повик за Собрание на акционери

 


Javen povik za sobranie 15.01.2019 g.pdf
Br.4 Odluka за zadolzuvanje kaj NLB Banka.pdf

Објавено на: 12.12.2018 14:14:57
Документ БР.: DOC_10109-144/2018
Урнек: Јавен повик за собрание