листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:


Согласно член 33 од Правилата за котација, Скопски пазар АД Скопје известува за следниве измени во органите на управување:


Информација за јавноста.pdf

Објавено на: 12.12.2018 14:13:45
Документ БР.: DOC_12285-68/2018
Урнек: Измени во органи на управување