листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 25 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 18.12.2018 14:39:56
Документ БР.: DOC_12291-59/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции