листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

предлог-одлуки за собрание на акционери


04.0. Предлог Одлука за именување независен член на НО_пополнета.pdf

Објавено на: 08.01.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_13285-0/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери