листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание


Одлука за издавање на капитален инструмент по пат на приватна понуда.pdf

Објавено на: 18.01.2019 16:03:20
Документ БР.: DOC_12283-2/2019
Урнек: Други одлуки од собрание