листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СТЕКНУВАЊЕ НА АКЦИИ


IMG.pdf

Објавено на: 21.01.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-4/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации