листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука од Собрание на акционери


Odluka Pekabesko 15.01.2019.pdf

Објавено на: 22.01.2019 14:28:39
Документ БР.: DOC_12283-3/2019
Урнек: Други одлуки од собрание