листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:
Согласно Глава 6 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје објавува Известување за реализирана зделка со заинтересирана страна


Известување за реализирана зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 24.01.2019 15:16:52
Документ БР.: DOC_26453-2/2019
Урнек: Зделка со заинтересирана страна