листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 35 точка 1 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:


Objava spored clen 35 od Pravila za kotacija.pdf

Објавено на: 25.01.2019 08:59:18
Документ БР.: DOC_10191-6/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации