листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Комерцијална банка АД Скопје ja објавува Програмата на мерки и активности на деловната политика и Финансиски план за 2019 година.

 


Програма на мерки и активности на деловната политика и Финансиски план за 2019 година.pdf

Објавено на: 29.01.2019 15:23:06
Документ БР.: DOC_10191-9/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации