листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Поднесување на оставка на Главен Извршен Директор


Известување до Берза - Периклис Николау 30.01.2019.pdf

Објавено на: 30.01.2019 15:45:01
Документ БР.: DOC_10191-10/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации