листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Известување за откуп на сопствени акции


ИЗВЕСТУВАЊЕ откуп на сопствени акции.docx

Објавено на: 30.01.2019 14:11:26
Документ БР.: DOC_12291-0/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции