листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки - Собрание на акционерите


Odluka za imenuvanje na nezvisen clen na NO.pdf

Објавено на: 31.01.2019 14:15:08
Документ БР.: DOC_12285-5/2019
Урнек: Измени во органи на управување