листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 19 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 05.02.2019 14:40:32
Документ БР.: DOC_12291-1/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции