листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

   Согласно глава VI  од Правилата за котација, известуваме за следнава ценовна чуствителна информација:

    Неревидираните финансиски извештаи за 2018 година ќе ги објавиме до 15.03.2019 година.

Објавено на: 18.02.2019 09:29:36
Документ БР.: DOC_10191-20/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации