листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објавуваме неревидиран финансиски извештај за 2018 год.


Izvestuvanje za objava na nerevidirani finansiski izvestai za 2018.pdf

Објавено на: 26.02.2019 14:17:19
Документ БР.: DOC_10191-47/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации