листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Измени во органи на управување


Известување до Берза_избор Горан Петревски.docx

Објавено на: 27.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_12285-8/2019
Урнек: Измени во органи на управување