листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevedirani finansiski izvestai2018 i obrazlozenie


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци18.xlsx

Објавено на: 27.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-18/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.