листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Javen Povik 2018.pdf

Објавено на: 28.02.2019 08:38:55
Документ БР.: DOC_10109-8/2019
Урнек: Јавен повик за собрание